Apartmán Milan

ubytovanie Praha 5-Jinonice
 

** Apartmán Milan / ubytovanie Praha 5-Jinonice

Apartmán Praha 5-Jinonice  Milan
Apartment Milan ponúka ubytovanie pre 1-6 osôb v rodinnom dome v Prahe 5 len 5 minút od stanice metra Jinonice trasa B. Poloha apartmánu umožňuje jednoduchú dostupnosť do centra hlavného mesta aj na letisko Praha Ruzyne.

Ubytovanie v súkromí Apartmán Milan
Dom, v ktorom sa nachádza apartment Milan, je situovaný na pokojnom mieste. Pre ubytovanie slúžia dve dvojlôžkové izby. V jednej z izieb sú k dispozícii dve prístelky.

Apartment Milan v Prahe popis ubytovania
Menšia dvojlôžková izba (13m2) je vybavená kuchynským kútom, chladničkou, sprchou, WC (1 osoba 700 Kč / 25 €, 2 osoby - 900 Kč / 32 €). Väčšia dvojlôžková izba + dve prístelky (30 m2). Súčasťou vybavenia tejto izby je chladnička, sprcha, WC (2 osoby 1100 Kč / 40 €, 3 osoby 1500 Kč / 54 €, 4 osoby 1800 Kč / 65 €).

Praha 5 Apartment Milan služby
Raňajky sú už zahrnuté v cene ubytovania. Parkovanie pre Vaše auto je zabezpečené na záhrade pri dome.

Apartmán Milan Praha Jinonice okolie
V dosahu od apartmánu je centrum nákupov a zábavy Galéria Butovice, vinárne a reštaurácie, pošta, kaderníctvo, tennis, fitness centrum. Zámoček Jinonice, do ktorého sa dostanete zo stanice metra Nové Butovice smer Jinonice. Zámok v súčasnosti nie je prístupný, ale je tu reštaurácia.
Apartmán Praha 5-Jinonice  Milan - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmán Praha 5-Jinonice  Milan - možnosť pripojenia na internetApartmán Praha 5-Jinonice  Milan - Iybz sú vybavené televízoromApartmán Praha 5-Jinonice  Milan - Izby s vlastnou kúpelkouApartmán Praha 5-Jinonice  Milan - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: